Aktualności

 

Zima

Zamykamy sezon 2022, mamy nadzieję, że był dla Was dobry. Teraz wieszamy słoninkę dla sikor i planujemy nowe przedsięwzięcia w ogrodzie. Wysyłki roślin wstrzymujemy do wiosny - zapraszamy do składania zamówień, jest to najlepszy sposób na zarezerwowanie interesujących odmian. Płatność proponujemy przenieść na wiosnę: po złożeniu zamówienia prosimy jedynie o krótką informację o preferowanym terminie wysyłki, który będziemy jeszcze potwierdzać w zależności od warunków pogodowych. Według naszych doświadczeń najlepszy czas na dostawę roślin zaczyna się w marcu lub kwietniu: są już wówczas sprawdzone po zimie i mogą być od razu wysadzone na docelowe miejsce w ogrodzie.

 

czytaj całość »

Dziękujemy za wszystkie przesyłane opinie i komentarze. Zachęcam do dodawania ich na naszym facebooku - www.facebook.com/sadzawka

Rośliny staramy się zawsze pakować bardzo starannie, do wysyłki wybieramy najlepsze egzemplarze. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie informacje zwrotne od klientów: niemal 100% komentarzy, które otrzymujemy to opinie pozytywne; te negatywne przyjmujemy zawsze negocjacyjnie, wymieniamy zakwestionowane rośliny, wprowadzamy poprawki w sposobie pakowania poszczególnych roślin. Poniżej przytaczamy otrzymane komentarze, by mogły być wskazówką dla tych, którzy planują zakupy w naszym sklepie:

 

czytaj całość »

Liliowce to efektowne i niewymagające rośliny do każdego ogrodu. Znoszą w zasadzie każde warunki, nie wymagają wielu zabiegów pielęgnacyjnych, nie chorują a rozrośnięte kępy doskonale okrywają ziemię i nie pozwalają rosnąć chwastom. Karpy nie wymagają odmładzania - na  jednym miejscu mogą rosnąć wiele lat. Kwiaty liliowców trwają tylko jeden dzień, jest ich jednak tak wiele na jednej kępie, że kwitną tygodniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl