
Kwiaty bardzo duże, wyraziste. Szerokie, kremowe, pofałdowane i pomarszczone płatki skontrastowane są z bordowym okiem, na którym widać złotożółte refleksy. Falbanka także bordowa, poprzeplatana złotożółtą nitką (nazwę tej odmiany można przetłumaczyć jako "antyczne płótna/serwetki").

Kwiaty fioletowe z żółtym gardłem. Zaczyna kwitnienie dość wcześnie, powtarza. Pachnący.

Piękny liliowiec o dużych (15 cm średnicy), kremowo białych kwiatach rozświetlonych zielonkawą gardzielą. Płatki masywne, mięsiste. Pachnie delikatnie.

Niewysoki liliowiec. Kwiat kremowy z bordowym gardłem, falbanką na płatkach - polecamy do romantycznego ogrodu. Kwiaty pachnące, nieduże, ale bardzo liczne i dzięki zdecydowanej kolorystyce widoczne z daleka. Powtarza kwitnienie.

Kwiaty niemal czarne, pajęcze, o powykręcanych płatkach (UFO - crispate), lekko pachnące. Gardziel zielonkawożółta. Jest to liliowiec nocny: jego kwiaty rozwijają się po południu i są rozwinięte do rana - doskonała odmiana dla tych, którzy w ogrodzie spędzają popołudnia i wieczory.

Krwistoczerwone, pachnące kwiaty z żółtą gardzielą. Jasne żebro wzdłuż płatków.

Płatki w kolorze lila z fioletowym okiem i dwukolorową falbanką, której poszarpane brzegi przechodzą w tzw. "zęby"; gardziel żółta. Kwiaty pachnące. Powtarza kwitnienie.

Kwiat w kolorze maślanym z fioletowym okiem i falbanką. Gardziel zielonkawa. Pachnący.

Kwiaty w intensywnym kolorze różowofioletowym, zimozielony. Pachnące.

Kwiaty okrągłe, zwarte, drobne, niezwykle obfite (należy do serii "500" dając przeszło 400 pąków w sezonie na dorosłej kępie). Pachnący.

"Pieśń druida" - kwiaty duże, jasnofioletowe z ciemniejszym okiem, gardziel zielona. Falbanka w kolorze oka. Kwitnie obficie, otwiera się po południu - towarzyszy w ogrodzie nocnym (i popołudniowym) markom. Pachnący.

Płatki w kolorze czerwonego wina, jaśniejsze oko, gardło żółte. Od gardła odchodzą wyglądające jak promienie pręgi biegnące przez środek płatków. Płatki z żółtą falbanką. Powtarza kwitnienie, pachnący.

Kremowy kwiat z fioletowym brzegiem płatków i dużym fioletowym okiem. Pachnący. Powtarza kwitnienie.

Liliowiec "UFO" - o nietypowej budowie kwiatu (płatki wydłużone i powykręcane). Kolor kwiatu - brudny fiolet; gardziel zielonkawa. Pachnący.

Ciekawy pająk o dużych, poskręcanych, żółtozielonkawych kwiatach, brzegi płatków rozbielone. Kwitnie obficie. Pachnący.

Niski liliowiec o dużych kwiatach. Kwiaty kremowo-brzoskwiniowe (mogą być też cieliste lub delikatnie koralowe) z fioletowym okiem i żółtozieloną gardzielą. Płatki zakończone falbanką z ciemnofioletowym obrzeżem. Powtarza kwitnienie, pięknie pachnie.

Kwiaty białe z zieloną gardzielą - eleganckie, w upalne letnie dni dające wrażenie chłodu. Pachnący.

Kremowy z fioletowym okiem. Kwiat pachnący, powtarza kwitnienie.

Kwiaty żółtopomarańczowe, pachnące, bardzo drobne (przypominają kwiaty frezji).

Kanarkowożółte, mięsiste, pachnące wielkie kwiaty. Kwitnie obficie. Wysoki.

Kremowy, lekko zaróżowiony, duży, pełny kwiat. Pachnie i powtarza kwitnienie.

Płatki poskręcane, zwieszające się (crispate), jednolicie żółte, zakończone delikatną falbanką. Kwiat bardzo duży, pachnący. Powtarza kwitnienie.

Kwiaty kremowo żółte z różowym rumieńcem. Gardziel zielona. Przez środek płatków biegną białe pręgi. Falbanka. Powtarza kwitnienie. Pachnący. Liliowiec niski o dużych kwiatach.

Kwiaty duże, z płatkami wywiniętymi do tyłu, ciemnofioletowe z dużym cytrynowym okiem. Liliowiec nocny, a jego nazwa oznacza modliszkę o północy... Pachnący.

Płatki lawendowo różowe, oko i falbanka fioletowoniebieskie, gardziel zielona. Na płatkach na wysokość oka pojawia się jasna pręga. Może powtarzać kwitnienie, lekko pachnie.

Kwiaty bardzo duże (16 cm średnicy), pachnące, dwubarwne - płatki żółte i miedziane.

Kwiat jasnoróżowy z ciemniejszą, wielokolorową strefą oka: "tęczowo" pojawia się w niej żółty od strony zielonkawej gardzieli, zgaszony róż i malinowy. Kwitnie obficie i powtarza kwitnienie. Płatki grube, mięsiste, karbowane w wyraźną falbankę. Pięknie pachnie.

Kwiaty białawe - lekko maślane lub zielonkawe, chłodne w odbiorze; wydają się błyszczeć - jak obsypane brokatem. Gardziel zielona. Pachnący.

Kwiat podwójny, delikatnie pachnący, w kolorze czerwonego wina. Brzegi płatków kremowe, gardziel żółta. Powtarza kwitnienie.

Wesoły odcień fioletu z rozbielonym okiem i żółtą gardzielą. Biały brzeżek płatków. Może powtarzać kwitnienie, pachnie.

Kwiaty duże, masywne, żółte z delikatną falbanką wokół płatków, intensywnie pachnące. Wysoki. Zwraca uwagę.

Kwiaty jednolicie różowe, na niskich łodyżkach, pachnące. Powtarza kwitnienie - należy do grupy liliowców „500″ – trzyletnia kępa w ciągu jednego sezonu wydaje około 500 kwiatów.

Należący do serii „500” (czyli niezwykle długo i obficie kwitnący) liliowiec o różowych kwiatach z ciemnym okiem i ciemną falbanką. Kwiaty duże - 17 cm średnicy. Pachnący.

Kwiaty w pięknym kolorze określanym jako koralowy, mandarynkowy, łososiowy - melanż żółci, różu i oranżu. Na płatkach intensywniej wybarwione koralowe oko. Gardziel żółta. Może powtarzać kwitnienie, pachnie.

Kwiaty intensywnie żółto pomarańczowe z lekkim łososiowym nalotem. gardziel mała, zielona. Brzegi okolone bogatą falbanką. Liliowiec pachnący.

- Equisetum hyemale „Robustum” - skrzyp zimowy
- Nawóz do roślin wodnych Osmocote w tabletkach
- Hakonechloa macra „Aureola” - hakonechloa smukła
- Hippuris vulgaris - przęstka wodna
- Pistia stratiotes - topian osokowaty
- Acorus calamus - tatarak zwyczajny
- Calla palustris - czermień błotna
- Caltha palustris - kaczeniec błotny
- Asarum europaeum - kopytnik pospolity
- Eichhornia crassipes - hiacynt wodny
- Kosz do wysadzania roślin wodnych 19x19 cm
- Geranium x magnificum - bodziszek wspaniały

Przytaczamy otrzymane komentarze, by mogły być wskazówką dla tych, którzy planują zakupy w naszym sklepie. Więcej »